vybojky-zarovky.cz

Fabas Luce S dotykovým stmívačem – stolní LED lampa Brenta, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 6W, P: 11 cm, L: 11 cm, K: 14cm

Oblíbený a akční kousek Fabas Luce S dotykovým stmívačem – stolní LED lampa Brenta, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 6W, P: 11 cm, L: 11 cm, K: 14cm od spolehlivé značky Fabas Luce je k získání právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu. Akční ceny od 3 099 Kč.
EAN: 08019282095385
Fabas Luce S dotykovým stmívačem – stolní LED lampa Brenta
Ověřit dostupnost
Značka: Fabas Luce
3 099

Stolní LED lampa Brenta ve tvaru krychle s šarmem geometrického designu a dotykovým stmívačem Moderní stolní LED lampa Brenta se vyznačuje rovnými liniemi a je vybavena třístupňovým dotykovým stmívačem. Velmi snadno tak dosáhnete požadovaných světelných podmínek. Rovnoměrně osvětlená skleněná krychle stolní lampy Brenta vnáší do interiéru geometrický půvab a moderní LED technologie má nízkou spotřebu energie. Bílé foukané sklo je v krásné harmonii s chladným kovovým rámem lampy. Lampa Brenta je mistrem v nadčasově klasické zdrženlivosti designu. Tato LED lampa pěkně vynikne v každé místnosti, ať už na nočním nebo na odkládacím stolku, a bez problémů zapadne do stávající stylizace interiéru.

Další zboží z kategorie Stolní lampy na noční stolek
Další produkty od značky Fabas Luce