vybojky-zarovky.cz

Fabbian Cubetto stropní světlo 3 zdroje GU10 čirá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, GU10, 7W, P: 56 cm, L: 8 cm, K: 9cm

Kvalitní a žádaný výrobek Fabbian Cubetto stropní světlo 3 zdroje GU10 čirá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, GU10, 7W, P: 56 cm, L: 8 cm, K: 9cm od značky s dlouholetou tradicí Fabbian můžete získat na našich stránkách teď opravdu levně! V současnosti za 14 099 Kč.
Fabbian Cubetto stropní světlo 3 zdroje GU10 čirá
Ověřit dostupnost
Značka: Fabbian
14 099

Stropní svítidlo Cubetto se třemi žárovkami v moderním stylu pro přímé osvětlení Stropní svítidlo Cubetto je jednoduché a přesto elegantní. Stínidla ve stejnojmenném kubickém tvaru jsou vyrobena ze skla, které je pískováno v oblasti otvorů pro zářivky GU10. Dlouhá kovová stropní konzola má lesklý chromovaný povrch. Design pro Cubetto pochází od studia Pamio Design, které pomocí této série vytvořilo stylový světelný zdroj pro moderní pokoje. Italský výrobce Fabbian Illuminazione je známý především díky své časté spolupráci se známými architekty a designéry a klade zvláštní důraz na moderní výrobní procesy a nejvyšší kvalitu.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Fabbian