vybojky-zarovky.cz

Fabbian Cubetto stropní světlo 3 zdroje GU10 bílá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, GU10, 7W, P: 56 cm, L: 8 cm, K: 9cm

Tento nejprodávanější kousek Fabbian Cubetto stropní světlo 3 zdroje GU10 bílá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, kov, GU10, 7W, P: 56 cm, L: 8 cm, K: 9cm od výrobce Fabbian snadno můžete pořídit bezpečně online ve výprodejové akci! Nyní pořídíte za super cenu 19 199 Kč.
Fabbian Cubetto stropní světlo 3 zdroje GU10 bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Fabbian
19 199

Stropní svítidlo Cubetto se třemi žárovkami v moderním stylu pro přímé osvětlení Stropní svítidlo Cubetto je jednoduché a přesto elegantní. Stínidla ve stejnojmenném kubickém tvaru jsou vyrobena ze skla, které je pískováno v oblasti otvorů pro zářivky GU10. Dlouhá kovová stropní konzola má lesklý chromovaný povrch. Design pro Cubetto pochází od studia Pamio Design, které pomocí této série vytvořilo stylový světelný zdroj pro moderní pokoje. Italský výrobce Fabbian Illuminazione je známý především díky své časté spolupráci se známými architekty a designéry a klade zvláštní důraz na moderní výrobní procesy a nejvyšší kvalitu.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Fabbian