vybojky-zarovky.cz

FLOS KTribe F2 stojací lampa, textil, béžová, Obývací pokoj / jídelna, textilie, polykarbonát, hliník, E27, 150W, K: 162cm

Tento neodolatelný výrobek FLOS KTribe F2 stojací lampa, textil, béžová, Obývací pokoj / jídelna, textilie, polykarbonát, hliník, E27, 150W, K: 162cm originál od značky FLOS jednoduše najdete v naší aktuální nabídce extra se slevou! Nyní zakoupíte za 28 521 Kč.
FLOS KTribe F2 stojací lampa
Ověřit dostupnost
Značka: FLOS
28 521
Popis

Textilní stojací lampa KTribe – designový kousek od společnosti FLOS Barevná kombinace chromu a béžové barvy stojací lampy KTribe ladí s nesčetnými moderními styly bydlení a činí tento světelný zdroj nepostradatelným pro moderní vybavení soukromých a hotelových pokojů. Za současný design, který kombinuje moderní aspekty s klasickým tvarem stínidla, je zodpovědný designér Philippe Starck, který pro italského výrobce svítidel FLOS navrhl řadu svítidel Ktribe. Philippe Starck se v mnoha ohledech proslavil v oblasti designu nábytku a svítidel. Ve svých 30 letech dokonce navrhl soukromé pokoje tehdejšího prezidenta republiky v Elysejském paláci. Jeho tvůrčí spektrum sahá od nábytku a osvětlení až po návrhy luxusních jachet nebo například elektromobilu. V případě KTribe poskytuje přepínač stmívání připojený ke kabelu také možnost nastavit jas světla zcela podle osobních potřeb.