vybojky-zarovky.cz

FLOS Miss K stolní lampa Philippe Starck, stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, polymetylmetakrylát, E27, 70W, K: 43.2cm

Tento oblíbený produkt FLOS Miss K stolní lampa Philippe Starck, stříbrná, Obývací pokoj / jídelna, polykarbonát, polymetylmetakrylát, E27, 70W, K: 43.2cm od společnosti s dlouholetou tradicí FLOS seženete momentálně na našich stránkách se slevou! Momentálně v akci za 9 334 Kč.
EAN: 08059607021149
FLOS Miss K stolní lampa Philippe Starck
Ověřit dostupnost
Značka: FLOS
9 334

Stolní lampa MISS K – klasika s jiskrou revoluce Stolní lampa MISS K je skutečná stolní lampa – její design o tom nenechává nikoho na pochybách. Strukturované stínidlo se velmi klasickým způsobem zvedá nad stojanem, který je mírně zakřivený směrem k podstavci. Neobvyklá je průhlednost stojanu, který se po nasvícení uvnitř vyplní zajímavým světelným efektem. Již více než 50 let navrhuje společnost FLOS s týmem renomovaných designérů speciální a vysoce kvalitní svítidla, která získala široké mezinárodní uznání a řadu ocenění. Stolní lampu MISS K navrhl Philippe Starck, který je známý svými revolučními nápady v oblasti osvětlení.

Další zboží z kategorie Stolní lampy
Další produkty od značky FLOS