vybojky-zarovky.cz

Foscarini Caboche Plus piccola R7s nástěnné šedá, Obývací pokoj / jídelna, PMMA plast, ocel, hliník, 17.5W, L: 31 cm, K: 19cm

Velmi prodávaný produkt Foscarini Caboche Plus piccola R7s nástěnné šedá, Obývací pokoj / jídelna, PMMA plast, ocel, hliník, 17.5W, L: 31 cm, K: 19cm od spolehlivé značky Foscarini snadno seženete zde nyní opravdu výhodně. Právě teď jen za 10 583 Kč.
Foscarini Caboche Plus piccola R7s nástěnné šedá
Ověřit dostupnost
Značka: Foscarini
10 583
Popis

Foscarini Caboche Plus R7s – jiskřivé nástěnné svítidlo v elegantním designu Absolutním skvostem interiérového designu je půlkruhové nástěnné svítidlo Caboche Plus R7s od společnosti Foscarini. Koncepce této řady svítidel vychází ze snahy vytvořit svítidlo, které je stejně vzácné a fascinující jako perlový náramek. Série svítidel Caboche, kterou vytvořily designérky Patricia Urquiola a Eliana Gerotto, je plná atmosférické elegance. Pro příjemné osvětlení se doporučuje použít zdroj teplého bílého světla. Poskytuje příjemné světlo a je ideální pro obývací pokoje, protože vytváří útulnou atmosféru. Rám je vyroben z hliníku a oceli. Další mašle z průhledného plastu drží četné korálky z PMMA se speciálním systémem twist-lock. Ty zajišťují optickou lehkost a dodávají nástěnnému svítidlu zvláštní charakter s jiskřivými lomy světla. Caboche Plus R7s se tak stane dokonalou ozdobou každého soukromého obývacího pokoje a chodby nebo poslouží jako elegantní zdroj světla ve stylovém hotelu.