vybojky-zarovky.cz

Foscarini Gregg grande semi 2 nástěnné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, ručně foukané sklo, kov, E27, 30W, L: 47 cm, K: 39cm

Levný výrobek Foscarini Gregg grande semi 2 nástěnné světlo bílá, Obývací pokoj / jídelna, ručně foukané sklo, kov, E27, 30W, L: 47 cm, K: 39cm od výrobce se zárukou kvality Foscarini můžete dostat právě zde za skvělou cenu. Nabídky od 11 323 Kč.
Foscarini Gregg grande semi 2 nástěnné světlo bílá
Ověřit dostupnost
Značka: Foscarini
11 323
Popis

Univerzální nástěnné svítidlo Gregg semi 2 od společnosti Foscarini Podél schodiště, na chodbě nebo vlevo a vpravo od zrcadla – nástěnné svítidlo Gregg semi 2 nabízí nespočet možností použití. Plní nejen svou funkci zdroje světla, ale také inspiruje harmonickým, nadčasovým designem. Tvar lampy připomíná oblázek, který po staletí leštila voda v řece. Skleněné stínidlo získává svůj asymetrický tvar složitým ručním zpracováním, při kterém je sklo foukáno do úst. Světlo je tlumené saténovým sklem a příjemně se tak rozptyluje do okolí. Díky průsvitnému materiálu navíc svítidlo září do všech stran. Koncept svítidel Gregg a stejnojmenné série pochází od designérské dvojice Ludovica a Roberto Palomba, kteří vytvořili design pro prémiového výrobce Foscarini. Již více než 30 let je společnost Foscarini symbolem vynikající kvality a inovativního designu, který vždy vznikal ve spolupráci s mezinárodními designéry a místními řemeslníky.