vybojky-zarovky.cz

Foscarini Lumiere 30 piccola pastille se stmívačem, Obývací pokoj / jídelna, ručně foukané sklo, hliník, G9, 42W, K: 35cm

Tento kvalitní a levný výrobek Foscarini Lumiere 30 piccola pastille se stmívačem, Obývací pokoj / jídelna, ručně foukané sklo, hliník, G9, 42W, K: 35cm od dodavatele zboží Foscarini k dostání zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu! V akci od 14 162 Kč.
EAN: 08025594121858
Foscarini Lumiere 30 piccola pastille se stmívačem
Ověřit dostupnost
Značka: Foscarini
14 162
Popis

Stmívatelná stolní lampa Lumiere 30th – Design: Rodolfo Dordoni Tato stolní lampa má vše, co z ní dělá designovou ikonu – stejně jako její legendární předchůdkyně stolní lampa Lumiere z roku 1990: stylovou trojnožku z kovu a stínidlo z foukaného muránského skla zdobené estetickým vzorem pastilky, který vytváří zcela okouzlující světelný efekt. V roce 1990 navrhl architekt a designér Rodolfo Dordoni, který žije a pracuje v Miláně, první stolní lampu Lumiere, která proslavila světelnou společnost Foscarini. Svítidla této řady, která se skládají ze stolních, podlahových a stropních svítidel, se stala designovou klasikou. Stolní lampa Lumiere k 30. výročí také plně odpovídá tomuto tvrzení. Díky svému dekorativnímu designu je při zapnutí nebo vypnutí poutavým prvkem v místnosti a poskytuje velmi atmosférické akcentní osvětlení. Kromě toho lze jas nastavit podle individuálních potřeb pomocí vestavěného stmívače.