vybojky-zarovky.cz

Gofurnit Veneria stropní světlo, třešeň, Ø 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha třešeň, plexisklo, E27, 20W, K: 20cm

Velmi prodávaný produkt Gofurnit Veneria stropní světlo, třešeň, Ø 60 cm, Obývací pokoj / jídelna, dřevěná dýha třešeň, plexisklo, E27, 20W, K: 20cm pocházející od značky Gofurnit lze sehnat tady teď ve výprodejové akci! Aktuálně za super cenu 11 199 Kč.
EAN: 04260763611561
Gofurnit Veneria stropní světlo
Ověřit dostupnost
Značka: Gofurnit
11 199

Ručně vyráběné stropní svítidlo z třešňové dýhy: vyrobeno v Německu Stropní svítidlo Veneria je vhodné zejména pro atmosférické osvětlení obývacích pokojů, ložnic, chodeb a chodeb. Je možná i montáž na stěnu. I bez osvětlení je tento fantastický zdroj světla středem pozornosti: dýhové lamely – širší se střídají s užšími – jsou velmi pečlivě vybírány a ručně tvarovány do dekorativního spirálového tvaru. Světelné vyzařování pak působivě zvýrazňuje krásný tvar. Světlo je vyzařováno nepřímo a neoslňuje zevnitř. Světelný zdroj inspirovaný Fibonacciho posloupností v přírodě, který rozhodujícím způsobem přispívá k útulné atmosféře. Základním materiálem, z něhož se vyrábějí svítidla kolínské společnosti Gofurnit, kterou v roce 2019 založil Manuel Döpper, je obnovitelná surovina – dřevo. K tomu se používá speciální dýha s robustní strukturou tkaniny. Dýha je opatřena UV lakem, který zabraňuje vyblednutí vlivem slunečního záření.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Gofurnit