vybojky-zarovky.cz

Good & Mojo GOOD MOJO Andes stojací lampa, zelená/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 60W, L: 47 cm, K: 176cm

Unikátní a oblíbený produkt Good & Mojo GOOD MOJO Andes stojací lampa, zelená/přírodní, Obývací pokoj / jídelna, bambus, Eco len, E27, 60W, L: 47 cm, K: 176cm od našeho výrobce Good & Mojo máte možnost sehnat v naší nabídce za parádní cenu. Nabídky již od 9 099 Kč.
EAN: 08716248078665
Good & Mojo GOOD MOJO Andes stojací lampa
Ověřit dostupnost
Značka: Good & Mojo
9 099
Popis

Udržitelná stojací lampa Andes – kombinace přírodních barev a přírodního materiálu Stylová stojací lampa Andes inspiruje svým ladným rámem z čistého bambusu, který je považován za pevný a pružný. Bambus roste obzvlášť rychle, i když je seříznutý, takže je tato rostlina velmi udržitelná a navíc produkuje více kyslíku než stromy. Podstavec a rám byly navrženy s ohledem na přírodní barvy, a ladí tak s kulatým válcovitým stínidlem, které se prezentuje zeleným odstínem a dotváří udržitelný charakter lampy díky použitému ekologickému plátnu. Len je pevnější než bavlna a k jeho pěstování je zapotřebí podstatně méně vody a chemikálií. Díky charakteru stínidla je světlo vyzařováno homogenně, rozptýleně a vytváří atraktivní akcentní osvětlení. Andes lze pohodlně zapínat a vypínat nožním spínačem na kabelu. Zmíněné aspekty týkající se materiálů jsou pro výrobce Good & Mojo obzvláště důležité. Jeho posláním je vytvářet udržitelné osvětlení, které přináší užitek a pomáhá lidem. Většinu svítidel vyrábějí lidé v malých vietnamských městech, kteří si mohou vydělat na živobytí díky své řemeslné zručnosti. Společnost Good & Mojo navíc za každé prodané svítidlo vysadí jeden strom, což je realizováno ve spolupráci s organizací Eden Reforestation Projects.