vybojky-zarovky.cz

Good & Mojo GOOD MOJO Bromo stropní světlo z bambusu, Ø 60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 20cm

Designový produkt Good & Mojo GOOD MOJO Bromo stropní světlo z bambusu, Ø 60cm, Obývací pokoj / jídelna, bambus, železo, E27, 60W, K: 20cm od skvělého výrobce Good & Mojo jde získat právě nyní za rozumné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 591 Kč.
EAN: 08716248086257
Good & Mojo GOOD MOJO Bromo stropní světlo z bambusu
Ověřit dostupnost
Značka: Good & Mojo
3 591 4 199 Kč Sleva -14%

Stropní svítidlo Bromo se stínidlem z bambusu Bromo je udržitelné stropní svítidlo, které vnáší přírodu do místnosti. Stínidlo lampy je vyrobeno z udržitelného materiálu bambusu. Bambusové stínidlo se vyrábí tradiční technikou v malých vietnamských vesnicích. Každé stínidlo je jedinečné a jeho výroba trvá 3 až 6 hodin. Bambus se vyznačuje svou všestranností a je základním materiálem značky Good & Mojo. Bambus roste velmi rychle, až jeden metr za den, a může být sklizen za 3 až 5 let. Po uříznutí rostou z kořenů stále nové výhonky. Bambus také produkuje o 35 % více kyslíku než strom. Pěstuje se bez pesticidů a chemických hnojiv. Zvláště dekorativní je LED žárovka ve stropním osvětlení. Otevřený design stínidla s mnoha mezerami vytváří jedinečné světelné a stínové efekty. Řada svítidel značky Good & Mojo se skládá z udržitelných svítidel a řídí se heslem: „Když kupujete světlo, dáváte světlo.“ To je realizováno prostřednictvím spolupráce s charitativními nadacemi, jako je například nadace WakaWaka, která využívá dary k poskytování solárních produktů lidem mimo elektrickou síť. Od roku 2019 značka Good & Mojo podporuje také projekt Eden. Za každé prodané svítidlo je vysazen strom – dosud bylo díky této iniciativě vysazeno více než 150 000 stromů.

Další produkty od značky Good & Mojo