vybojky-zarovky.cz

GRIMMEISEN Onyxx Circular Blue Plus pevné stropy, Pracovna / kancelář, eloxovaný hliník, sklo, 59W, Energetická třída: E

Výjimečný produkt GRIMMEISEN Onyxx Circular Blue Plus pevné stropy, Pracovna / kancelář, eloxovaný hliník, sklo, 59W, Energetická třída: E od společnosti s výborným jménem GRIMMEISEN pohodlně seženete v naší aktuální nabídce za akční cenu. Nyní lze objednat jen za 60 050 Kč.
GRIMMEISEN Onyxx Circular Blue Plus pevné stropy
Ověřit dostupnost
Značka: GRIMMEISEN
60 050

Onyxx Circular Blue Plus – závěsné LED světlo ovládané přes aplikaci Bluetooth Závěsné svítidlo Onyxx Circular Blue Plus LED lze přes Bluetooth ovládat také pomocí chytrého telefonu nebo tabletu pomocí aplikace Lightgate (BAG), která je zdarma k dispozici pro systémy Android a Apple. Díky velmi plochému designu a černému sklu obklopujícímu optiku je to moderní zdroj světla pro kanceláře a jiná pracoviště, ale také pro soukromé obytné prostory. Svítidlo je vyrobeno v Německu, je vyrobeno ze stříbrně lakovaného hliníku (RAL 9006) a je vybaveno optikou s technologií ONA Light Guide, která zajišťuje velmi rovnoměrné vyzařování světla. Svítidlo neoslňuje podle normy DIN EN 12464-1 a díky UGR <19 je vhodné i pro pracovní stanice VDU. Zatímco ve vypnutém stavu se optika jeví jako průhledná, po zapnutí představuje rovnoměrný světelný povrch. Řídicí jednotka DALI Controller Plus s hodinovým modulem je součástí dodávky svítidla a je trvale instalována v krytu převodníku. Pomocí zařízení Apple a Android lze svítidlo ovládat přes Bluetooth pomocí aplikace Lightgate od společnosti BAG, která je k dispozici zdarma. Tímto způsobem lze prostřednictvím aplikace naprogramovat sekvence denního světla. Díky inteligentnímu celkovému řešení je programování denních světelných sekvencí pohodlné a intuitivní prostřednictvím aplikace. Teploty barev a křivky jasu lze nastavit pro čtyři roční období nebo univerzální křivku pro celý rok v závislosti na denní době nebo poloze slunce. Doporučená křivka barevného gradientu "gradient denního světla" podle vědeckých poznatků je předem naprogramována a standardně nastavena. Takové osvětlení v chronobiologickém rytmu pomocí osvětlení podobného slunečnímu světlu nejen zvyšuje bezpečnost práce, ale také snižuje úroveň stresu. Při takovém osvětlení je lepší nálada, lidé se cítí pohodlněji a lépe, což má také pozitivní vliv na spolupráci a efektivitu práce. Svítidlo je vhodné pro montáž výhradně na pevné stropy. Včetně modulu Casambi pro ovládání aplikace Vyrobeno v Německu!

Další zboží z kategorie SmartHome lustry
Další produkty od značky GRIMMEISEN