vybojky-zarovky.cz

GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs dub bahenní/černá, Pracovna / kancelář, dýha z pravého dřeva, kov, ocelový plech, hliník eloxovaný, 45W, P: 122.6 cm, L: 1.8 cm, K: 6cm

Unikátní a žádaný produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs dub bahenní/černá, Pracovna / kancelář, dýha z pravého dřeva, kov, ocelový plech, hliník eloxovaný, 45W, P: 122.6 cm, L: 1.8 cm, K: 6cm od top značky GRIMMEISEN jde nakoupit v naší aktuální nabídce za extra cenu. Aktuálně stojí u nás 74 799 Kč.
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs dub bahenní/černá
Ověřit dostupnost
Značka: GRIMMEISEN
74 799

Přirozeně vypadající závěsné svítidlo Onyxx Linea Pro LED s vyměnitelným stylovým krytem Dokonalá individualizace, to nabízí závěsné LED svítidlo Onyxx Linea Pro od společnosti Grimmeisen. Ať už se jedná o soukromý obytný prostor nebo komerční kancelář, toto svítidlo nabízí maximum designu, technologie a individualizace. Toho je dosaženo štíhlým tělem svítidla z masivního hliníku, které nabízí prostor pro kreativitu díky magneticky připevněným krytům ve stylu pravého dřeva, které lze kdykoli vyměnit a dlouhodobě tak přizpůsobit design nábytku. Zvláštním designovým prvkem jsou dva konkávní koncové díly z eloxovaného hliníku, které jsou v rozích mírně zaoblené a mají po celém obvodu stínovou mezeru. Světlo vyzařuje úzká lišta přímo i nepřímo; interaktivní ovládání gesty nebo malý spínač na liště umožňují individuální přepínání světla podle potřeby. Díky funkci Bluetooth lze světlo ovládat také pomocí aplikace Casambi na tabletu nebo chytrém telefonu a přizpůsobit jej biologickému rytmu. Patentované výškové nastavení s neviditelným vedením proudu plynule nastaví světlo do požadované výšky. Společnost Grimmeisen vyrábí exkluzivní svítidla pro obývací pokoje i kanceláře „Made in Germany“. Vyrábí pouze svítidla, která jsou z hlediska designu a technologie na nejvyšší úrovni. Ve své tvorbě se řídí heslem udržitelné výroby. Důležitými aspekty jsou energetická účinnost, design a možnost individualizace. Technické údaje / kompatibilita: – plynule stmívatelný (5 % až 100 %) – samostatně přepínatelné (přímá/nepřímá distribuce) – plynule nastavitelná výška (40 cm až 155 cm) – teplota světla nastavitelná v 5 krocích (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K / 4 000 K / 5 000 K) – vysoký index podání barev: > 95 při 5 000 K; > 90 při 2 200 K – včetně ovládání gesty – Ovládání přes Bluetooth (prostřednictvím bezplatné aplikace Casambi) – Vyměnitelný kryt (viz příslušenství)

Další zboží z kategorie Závěsná světla