vybojky-zarovky.cz

GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs měď/stříbrná, Pracovna / kancelář, kov, ocelový plech, hliník eloxovaný, 45W, P: 122.6 cm, L: 1.8 cm, K: 6cm

Kvalitní kus GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs měď/stříbrná, Pracovna / kancelář, kov, ocelový plech, hliník eloxovaný, 45W, P: 122.6 cm, L: 1.8 cm, K: 6cm od oblíbené značky GRIMMEISEN je k sehnání v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu. Akční cena od 72 299 Kč.
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs měď/stříbrná
Ověřit dostupnost
Značka: GRIMMEISEN
72 299

Přestavitelné závěsné svítidlo LED Onyxx Linea Pro Závěsné svítidlo Onyxx Linea Pro LED je mnohokrát oceněné závěsné svítidlo od společnosti Grimmeisen, které lze použít jak v soukromých domech, tak v komerčních kancelářích. Sofistikovaný vývoj s nejvyšší designovou kvalitou a kouzelnou škálou světelných efektů vytváří s tímto závěsným svítidlem nový rozměr individualizace. Úzké tělo svítidla, které na konci přechází ve dva konkávní koncové díly z eloxovaného masivního hliníku a svislou stínovou mezeru, je opatřeno kryty ve stylu magnetů, které umožňují individualizaci designu. Světlo je vyzařováno směrem nahoru i dolů prostřednictvím dvou vysoce barevných LED tabulí, které lze ovládat gesty nebo pomocí aplikace Casambi v chytrém telefonu nebo tabletu. Teplotu světla a také jas lze individuálně nastavit, aby bylo možné světlo přizpůsobit dané situaci nebo denní době. Neviditelné nastavení výšky je patentovaný vlastní vývoj a zajišťuje, že paprsek svítidla lze nastavit podle potřeby. Společnost Grimmeisen, výrobce svítidel se sídlem v Bavorsku, vyrábí vysoce kvalitní kancelářská a bytová svítidla – Made in Germany – jak po stránce designu, tak i technologie. Důraz je kladen na „energetickou účinnost, design a proměnlivou individualizaci“. Technické údaje / kompatibilita: – plynule stmívatelný (5 % až 100 %) – plynule nastavitelná výška (40 cm až 155 cm) – teplota světla nastavitelná v 5 krocích (2 200 K / 2 700 K / 3 000 K / 4 000 K / 5 000 K) – vysoký index podání barev: > 95 při 5 000 K; > 90 při 2 200 K – včetně ovládání gesty – Ovládání přes Bluetooth (prostřednictvím bezplatné aplikace Casambi) – Vyměnitelný kryt (viz příslušenství)

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky GRIMMEISEN