vybojky-zarovky.cz

GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs zelená/stříbrná, Pracovna / kancelář, ploché rouno, ocelový plech, hliník eloxovaný, 45W, P: 122.6 cm, L: 1.8 cm, K: 6cm

Povedený produkt GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs zelená/stříbrná, Pracovna / kancelář, ploché rouno, ocelový plech, hliník eloxovaný, 45W, P: 122.6 cm, L: 1.8 cm, K: 6cm od značky s dlouholetou historií GRIMMEISEN máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně. Zrovna nyní za cenu 73 115 Kč.
GRIMMEISEN Onyxx Linea Pro závěs zelená/stříbrná
Ověřit dostupnost
Značka: GRIMMEISEN
73 115

Onyxx Linea Pro – konvertibilní závěsné svítidlo LED s digitálním motivem louky na lněném rounu Onyxx Linea Pro je závěsné LED svítidlo nominované na cenu Sustainability Award 2022, které je určeno pro soukromé obytné prostory i komerční kanceláře. Pochází od společnosti Grimmeisen lighting a byla vyrobena v Německu. Kromě nejmodernějších technologií, jako je ovládání gesty OX-4 a Blue Control System (ovládání pomocí aplikace), nabízí maximální přizpůsobení. Za tímto účelem byl úzký nosník svítidla vyrobený z masivního hliníku opatřen magnetickými kryty, které lze vyměňovat, aby bylo zaručeno trvalé používání a přizpůsobení designu. Dva konkávní koncové díly, které jsou mírně zaoblené a mají svislou stínovou mezeru, jsou konstrukčním prvkem modelu Onyxx Linea Pro. Světelným zdrojem svítidla je homogenně vyzařující vysoce barevná LED deska, která má kromě vysokého indexu podání barev také hodnotu oslnění UGR 95 při 5 000 K; > 90 při 2 200 K – včetně ovládání gesty – Ovládání přes Bluetooth (prostřednictvím bezplatné aplikace Casambi) – Vyměnitelný kryt (viz příslušenství)

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky GRIMMEISEN