vybojky-zarovky.cz

HELL LED stojací lampa Findus, 1 zdroj, nikl, Obývací pokoj / jídelna, železo, nerezová ocel, alabastrové sklo, 42W, K: 182cm

Tento akční a ve slevě produkt HELL LED stojací lampa Findus, 1 zdroj, nikl, Obývací pokoj / jídelna, železo, nerezová ocel, alabastrové sklo, 42W, K: 182cm od společnosti s předním postavením na trhu HELL máte možnost získat na našich stránkách pořád výhodně! Na našich stránkách za 8 599 Kč.
EAN: 04045542227030
HELL LED stojací lampa Findus
Ověřit dostupnost
Značka: HELL
8 599
Popis

Klasické stropní svítidlo LED Findus s integrovanou funkcí stmívání Díky svému nadčasovému designu se stojací lampa Findus snadno začlení do téměř každého stylu domácnosti – ať už moderního, nebo klasického. Svítidlo LED vyzařuje teplé a příjemné světlo, které zahalí každou místnost do útulné atmosféry a umocní útulnost. Stínidlo ve tvaru reflektoru díky své značné výšce šíří v místnosti útulnou, nepřímou a neoslňující světelnou záři, která přímo vybízí k tomu, abyste se cítili dobře. Intenzitu světla lze bez námahy nastavit na požadovaný jas pomocí zabudovaného dotykového stmívače.