vybojky-zarovky.cz

HELL LED stojací lampa Findus, 2 zdroj, nikl, Obývací pokoj / jídelna, železo, nerezová ocel, alabastrové sklo, 42W, K: 182cm

Tento exkluzivní kousek HELL LED stojací lampa Findus, 2 zdroj, nikl, Obývací pokoj / jídelna, železo, nerezová ocel, alabastrové sklo, 42W, K: 182cm od populárního výrobce HELL je k dostání aktuálně na našich stránkách za výprodejovou cenu! Cena od 10 399 Kč.
EAN: 04045542227054
HELL LED stojací lampa Findus
Ověřit dostupnost
Značka: HELL
10 399

LED stojací lampa Findus s reflektorem, světlem na čtení a integrovanou funkcí stmívání Findus je stojací lampa, která přesvědčí svým klasickým i jednoduchým designem a hodí se téměř ke každému stylu bydlení. Rovný kovový rám s kulatou základnou je zakončen kulatým prvkem reflektoru, z něhož vyzařuje příjemné světlo. Díky teplému a nepřímému světlu vytváří stropní svítidlo LED atmosféru útulnosti a pohodlí. Dodatečně připevněné čtecí rameno ve střední výšce rámu lze flexibilně posouvat a umožňuje tak cílené světlo, které lze použít ke čtení, aby se při čtení chránily oči. Oba světelné zdroje jsou vybaveny diodami LED a lze je používat společně nebo samostatně. Pomocí integrovaného stmívače lze plynule a velmi snadno měnit jas a přizpůsobit jej tak příslušné situaci.

Další zboží z kategorie Osvětlení interiéru
Další produkty od značky HELL