vybojky-zarovky.cz

Hera LED panel Sky Window 60x60cm s montážním rámem, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 112W, P: 57 cm, L: 57 cm, K: 7.3cm

Tento exkluzivní produkt Hera LED panel Sky Window 60x60cm s montážním rámem, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 112W, P: 57 cm, L: 57 cm, K: 7.3cm od kvalitní společnosti Hera máte možnost získat právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 64 795 Kč.
EAN: 04051268197656
Hera LED panel Sky Window 60x60cm s montážním rámem
Ověřit dostupnost
Značka: Hera
64 795
Popis

LED vestavný panel Sky Window – se svítidlem svítí slunce do každé místnosti Stropní svítidlo Sky Window LED lze namontovat jako zapuštěné svítidlo nebo jako svítidlo pro povrchovou montáž a přináší sluneční světlo do každé místnosti, ať už v soukromém nebo komerčním prostředí. Panel se dodává včetně montážního rámečku, takže jej lze použít jako svítidlo pro povrchovou montáž i jako svítidlo pro zapuštění do mnoha prostor. Denní světlo má obrovský vliv na pohodu. Stropní svítidlo Sky Windows LED přináší sluneční svit všude tam, kde je ho zapotřebí. Svítidlo lze použít k vytvoření přirozené atmosféry denního světla v interiéru, která díky plnému spektru vypadá úžasně reálně a lze ji inteligentně ovládat. Atmosféra denního světla s okny Sky Windows je realizována simulovanou, osvětlenou 3D oblohou a přepínatelným slunečním světlem. Ať už se jedná o jakýkoli typ místnosti v soukromém domě nebo v nejrůznějších komerčních prostorách, jako jsou obchodní prostory, kanceláře, chodby, nemocnice, lékařské ordinace a mnoho dalších – se stropním svítidlem Sky Window LED se do místnosti dostane sluneční světlo, a tím i pocit pohody. Díky použité diodě LED Sunlike je podání barev Ra < 95, takže všechny barvy ve světle svítidla vypadají přirozeně a nezkresleně. Panel (výběr barvy světla plynule nastavitelný v rozsahu od 2 500 K do 10 000 K) lze ovládat buď přímo prostřednictvím ovládacího panelu, který lze objednat jako příslušenství, nebo také prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu pomocí aplikace "Sky Window", která je k dispozici v obchodě s aplikacemi pro Android a iOS. K ovládání svítidla prostřednictvím rozhraní DALI je zapotřebí také ovládací panel. Paralelně lze ovládat a spínat až 64 svítidel Sky Window.