vybojky-zarovky.cz

Ideallux Závěsné svítidlo Ideal Lux LED V-Line, bílé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, silikon, 25W, P: 110 cm, L: 3.4 cm, K: 3cm

Tento žádaný produkt Ideallux Závěsné svítidlo Ideal Lux LED V-Line, bílé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, silikon, 25W, P: 110 cm, L: 3.4 cm, K: 3cm od přední společnosti Ideallux snadno naleznete tady teď právě ve výprodejové akci. Právě teď za cenu 6 649 Kč.
EAN: 8021696275369
Ideallux Závěsné svítidlo Ideal Lux LED V-Line
Ověřit dostupnost
Značka: Ideallux
6 649

Závěsné svítidlo LED V-Line z hliníku s difuzorem ze silikonu Závěsné svítidlo LED V-Line se prezentuje moderním minimalismem. Dlouhé stínidlo svítidla je vyrobeno z hliníkového profilu ve tvaru písmene V a je opatřeno práškovou barvou. Uvnitř se nachází rozptylovač světla z opálově bílého silikonu, který zajišťuje rovnoměrné a neoslňující vyzařování světla, takže svítidlo homogenně osvětluje dlouhý stůl nebo pult. Design doplňují jemná ocelová lanka, průhledné lanko z PVC a kulatá stříška, která byla práškově lakována ve stejné barvě jako stínidlo. Svítidlo je vybaveno teplými bílými LED diodami s dlouhou životností.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky Ideallux