vybojky-zarovky.cz

Immax Bílé SMART stropní svítidlo kulaté 30W 45cm – VYSTAVENÝ VZOREK

Unikátní a žádaný produkt Immax Bílé SMART stropní svítidlo kulaté 30W 45cm - VYSTAVENÝ VZOREK od našeho předního výrobce Immax k dostání momentálně na webu za nejnižší cenu! Nabídka od 3 999 Kč.
Immax Bílé SMART stropní svítidlo kulaté 30W 45cm - VYSTAVENÝ VZOREK
Ověřit dostupnost
Značka: Immax
3 999

Jedná se o vzorek který byl vystavený na prodejně.

Inteligentní LED svítidlo o výkonu 30W s dálkovým ovládáním, pomocí kterého můžete měnit nejen intenzitu, ale i teplotu světla. Disponuje teplotou světla v rozmezí od 2700 do 6500K, můžete si tedy nastavit teplou bílou pro relaxaci a odpočinek, denní bílou pro osvětlení pracovní plochy, nebo studenou bílou pro co nejvyšší svítivost. Rozměry tohoto led svítidla jsou 450x120mmJednotlivé diody neoslňují a ve svítidle nejdou vidět. 

Svítidlo lze ovládat pomocí přiloženého dálkového ovladače. Pokud ho chcete začlenit do Vaší chytré domácnosti, ověřte, že spolupracuje s protokolem Zigbee 3.0, který je běžně používán. Pokud chytrou domácnost ještě nemáte, doporučujeme pořídit si tzv. bridge, tedy wifi jednotku, skrz kterou poté svítidla ovládáte přes mobilní aplikaci. 

Zigbee 3.0 který je kompatibilní se systémy iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri zkratky, Google Assistant a Philips HUE. 

Nástěnná LED svítidla neprodukují nadměrné teplo, nehrozí tedy požár. Ihned po zapnutí svítí na 100% výkonu. Nejsou náchylná na časté spínání, jsou tedy vhodná k zapojení s pohybovým čidlem. Životnost 50 000h a žádná údržba z tohoto světla dělá dlouhodobou náhradu místo klasických svítidel.