vybojky-zarovky.cz

Ingo Maurer Delight nástěnné světlo tvar kapesníku, Obývací pokoj / jídelna, tepelně odolná skelná tkanina, E27, 40W, P: 75 cm, L: 75 cm

Oblíbený a akční produkt Ingo Maurer Delight nástěnné světlo tvar kapesníku, Obývací pokoj / jídelna, tepelně odolná skelná tkanina, E27, 40W, P: 75 cm, L: 75 cm od top výrobce Ingo Maurer pohodlně nakoupíte na našich stránkách levně. Právě teď jen za 6 741 Kč.
EAN: 04251545402132
Ingo Maurer Delight nástěnné světlo tvar kapesníku
Ověřit dostupnost
Značka: Ingo Maurer
6 741
Popis

Designové nástěnné svítidlo Delight svítí jako osvětlený ručník. Nástěnné svítidlo Delight je neobvyklé svým vzhledem i použitým materiálem. Je vyrobeno ze skleněné tkaniny, která je odolná vůči teplu až do 180°, a – namontováno na stěně – vypadá jako osvětlený ručník. Designéři Frans van Nieuwenborg & Matijn Wegman vytvořili pro Ingo Maurera výjimečné svítidlo s touto kompozicí ze skleněné tkaniny, které je připevněno na stěnu a osvětleno žárovkou E27. Díky tepelné odolnosti a pružnosti materiálu lze tvar tkaniny přizpůsobit přání. Jedno tak může přispívat k matení hostů, zatímco druhé vytváří umělecký koncept osvětlení v prostoru chodby. Illuminant je k dispozici prostřednictvím příslušenství.