vybojky-zarovky.cz

Ingo Maurer stropní světlo Lil Luxury 2, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, papír, hliník, GU10, 8W, P: 89 cm, L: 89 cm, K: 21cm

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Ingo Maurer stropní světlo Lil Luxury 2, zlatá, Obývací pokoj / jídelna, papír, hliník, GU10, 8W, P: 89 cm, L: 89 cm, K: 21cm od našeho výrobce Ingo Maurer jednoduše naleznete online v akci! Nyní lze objednat jen za 42 704 Kč.
EAN: 04251545418454
Ingo Maurer stropní světlo Lil Luxury 2
Ověřit dostupnost
Značka: Ingo Maurer
42 704

Stropní světlo Lil Luxury 2 s papírovými plachtami Lil Luxury 2 je takříkajíc světelná luxusní verze sluneční plachty. Její lakované papírové plachty jako by se v místnosti beztížně vznášely. Stropní svítidlo Lil Luxury je připevněno pomocí lan z polyesterové síťoviny a je ideální pro místnosti s nízkými stropy. Světelné zdroje jsou optimálně skryty pod plachtami, a poskytují tak neoslňující nepřímé světlo, které příjemně a široce proudí od stropu do místnosti. Společnost Ingo Maurer navrhla toto stropní svítidlo věrné stylu samotného Ingo Maurera v roce 2020. Společnost navrhuje jedinečná svítidla na nejvyšší technické úrovni a klade velký důraz na kvalitní materiály, což se odráží v lakovaných papírových plachtách tohoto svítidla.

Další zboží z kategorie Stropní svítidla
Další produkty od značky Ingo Maurer