vybojky-zarovky.cz

Ingo Maurer Wo-Tum-Bu 1, stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, papír, beton, kov, nerez, plast, sklolaminátová clona, E27, 150W, K: 190cm

Designový produkt Ingo Maurer Wo-Tum-Bu 1, stojací lampa, Obývací pokoj / jídelna, papír, beton, kov, nerez, plast, sklolaminátová clona, E27, 150W, K: 190cm od společnosti Ingo Maurer jednoduše můžete pořídit zde teď právě za parádní cenu! Cena od 42 522 Kč.
EAN: 04251545405362
Ingo Maurer Wo-Tum-Bu 1
Ověřit dostupnost
Značka: Ingo Maurer
42 522
Popis

Estetická stojací lampa Wo-Tum-Bu 1 s posuvným stmívačem Při tvorbě ručně vyrobené stojací lampy Wo-Tum-Bu 1 se Ingo Maurer inspiroval japonským sochařem Isamu Noguchim. Podle vzoru jeho jména vznikla ve spolupráci s Dagmar Mombach celá řada lamp známých pod názvem „MaMo Noochies“. Všechny lampy této kolekce se vyznačují přirozenými organickými tvary. Je třeba provést několik kroků, papír se ručně pracně tahá a skládá, než stínidlo lampy Wo-Tum-Bu konečně získá svou výslednou podobu. Je tvarován tak dlouho, dokud nezačne připomínat kokon. Japonský papír, ze kterého bylo stínidlo vyrobeno, se vyznačuje hrubým povrchem, jehož krása je ještě umocněna dopadajícím světlem lampy. Za zmínku stojí rovněž masivní neopracovaná betonová základna lampy Wo-Tum-Bu 1, která vytváří zajímavý kontrast s tenkým a lehkým stínidlem z papíru. Designová lampa Wo-Tum-Bu 1 je stejně vhodná pro použití v obývacím pokoji doma jako i ve vstupních halách hotelů nebo jiných veřejných budov, kde se nejenže postará o působivé doplňkové osvětlení, ale kde zároveň slouží jako estetický prvek. Lampa je vybavena posuvným stmívačem, který umožňuje regulovat intenzitu jasu podle individuálních požadavků. Zacházejte s touto lampou opatrně, aby zůstala dlouho krásná. Papírové stínidlo nesmí být za žádných okolností otíráno vlhkou textilií. Stínítko čistěte prachovkou, štětcem nebo podobným způsobem. Betonová základna nesmí přijít do kontaktu s mastnými látkami, jako je krém na ruce nebo olej, protože zanechávají na povrchu stopy mastnoty. Aby se zabránilo zabarvení, dotýkejte se jej pouze čistýma suchýma rukama nebo v rukavicích.