vybojky-zarovky.cz

JUST LIGHT. Stojací lampa Melvin, tři zdroje, černá/šedá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, textil, E27, 40W, L: 70 cm, K: 190cm

Tento nejprodávanější produkt JUST LIGHT. Stojací lampa Melvin, tři zdroje, černá/šedá/bílá, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, textil, E27, 40W, L: 70 cm, K: 190cm od našeho známého výrobce JUST LIGHT. snadno můžete pořídit zrovna dnes za nejnižší cenu. Akční ceny již od 3 499 Kč.
EAN: 04043689966584
JUST LIGHT. Stojací lampa Melvin
Ověřit dostupnost
Značka: JUST LIGHT.
3 499 5 832 Kč Sleva -40%

Oblouková stojací lampa Melvin se třemi různobarevnými látkovými stínidly Stojací lampa Melvin má obloukový tvar a stabilní podstavec v ocelové barvě s rovnou tyčí. Z tyče vycházejí tři ladná ramena, která vyčnívají do místnosti a na jejichž konci jsou barevná látková stínidla. Na přechodu je integrován přepínač, kterým lze svítidlo snadno zapnout a vypnout. Díky textilnímu charakteru stínidel je do místnosti vyzařováno rozptýlené světlo, zatímco stínidla se otevírají směrem dolů a přímo osvětlují podlahovou plochu. Atmosférické světlo se díky různým barvám – šedé, černé a bílé – jeví různě jasné a vytváří tak harmonický světelný obraz. Melvin vybízí ke strávení příjemných hodin v obývacím pokoji a jeho světelný efekt lze ovlivnit výběrem světelných zdrojů.

Další zboží z kategorie Stojací lampy
Další produkty od značky JUST LIGHT.