vybojky-zarovky.cz

JUST LIGHT. Závěsné světlo Reed ze dřeva, čtyři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, E27, 60W, P: 120 cm, L: 20 cm

Super kus JUST LIGHT. Závěsné světlo Reed ze dřeva, čtyři zdroje, Obývací pokoj / jídelna, kov, dřevo, E27, 60W, P: 120 cm, L: 20 cm od společnosti s výborným jménem JUST LIGHT. snadno získáte na našich stránkách nyní téměř zdarma. Výhodně za skvělou cenu 5 028 Kč.
EAN: 04043689970932
JUST LIGHT. Závěsné světlo Reed ze dřeva
Ověřit dostupnost
Značka: JUST LIGHT.
5 028

Čtyřsvětelná závěsná lampa Reed s dřevěnými detaily Závěsné svítidlo Reed kombinuje přírodní detaily se současným chladným vintage designem. Má čtyři stínidla, která jsou vyrobena jako mřížková konstrukce. V horní části je jemnými kovovými tyčemi vytvořena síť z ratanu, která má diskrétní mezery, jimiž může světlo jemně a s atraktivním vzorem unikat. Směrem dolů a všude kolem vystupuje paprsek světla přímo a nerušeně a bohatě osvětluje jídelní stoly a pulty. Čtyři stínidla jsou pomocí černých závěsů připevněna k podlouhlému kulatému dřevěnému prvku, který konstrukci dodává rovnováhu. Kabely jsou obtočeny kolem nosníku a poté vedeny přímo ke stříšce. Na levé a pravé straně dřevěného prvku slouží k zavěšení sotva viditelné ocelové lanko.

Další zboží z kategorie Závěsná světla
Další produkty od značky JUST LIGHT.