vybojky-zarovky.cz

Kartell Light-Air nástěnné světlo se stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, termoplastický technopolymer, textil, E14, 4W, L: 14 cm, K: 21cm

Tento exkluzivní produkt Kartell Light-Air nástěnné světlo se stínidlem, Obývací pokoj / jídelna, termoplastický technopolymer, textil, E14, 4W, L: 14 cm, K: 21cm od známé společnosti Kartell lze sehnat na našich stránkách za nejnižší cenu! Aktuálně stojí u nás 6 119 Kč.
EAN: 08058967200102
Kartell Light-Air nástěnné světlo se stínidlem
Ověřit dostupnost
Značka: Kartell
6 119

Designové nástěnné svítidlo LED Light-Air od Eugeni Quitllet Moderní nástěnné svítidlo LED Light-Air je vyrobeno z průhledného plastu, ale uvnitř stínidla má jednu zajímavost: vložené béžové látkové stínidlo ve svítidle otevíraném směrem dolů. Zdroj světla se nachází pod látkovým stínidlem a svítí převážně směrem dolů. Světlo se tak láme ve stínidle a měkčeji se šíří do místnosti, což přispívá k ještě útulnější atmosféře. Celkově je lampa pojata velmi puristicky, bez mnoha detailů a kudrlinek, což zdůrazňuje látkové stínidlo a kombinaci materiálů z plastu a textilu. Italská značka Kartell je známá svým nábytkem z plastu. Skutečnost, že pro tuto nástěnnou lampu bylo použito látkové stínidlo, je pro Kartell neobvyklá. Svítidla od Kartellu navrhují různí mezinárodní designéři, v tomto případě to byla katalánská designérka Eugeni Quitllet, která navrhla sérii svítidel Light-Air.

Další zboží z kategorie Nástěnná svítidla
Další produkty od značky Kartell