vybojky-zarovky.cz

LED Solution Bílé závěsné LED svítidlo designové 84cm 48W stmívatelné Barva světla: Denní bílá 14987

Výjimečný a žádaný produkt LED Solution Bílé závěsné LED svítidlo designové 84cm 48W stmívatelné Barva světla: Denní bílá 14987 od výrobce se skvělou pověstí LED Solution máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za parádní cenu! Akční cena 3 999 Kč.
EAN: 3800170204928
LED Solution Bílé závěsné LED svítidlo designové 84cm 48W stmívatelné Barva světla: Denní bílá 14987
Ověřit dostupnost
Značka: LED Solution
3 999

Bílé designové stropní LED svítidlo o výkonu 48W s možností nastavení intenzity světla. Nahrazuje starší svítidla pro žárovky s paticí E27. Průměr tohoto LED svítidla je 840mmJedná se o svítidlo, které je svým designem vhodné pro hotely, rezidence, restaurace a komerční prostory. Svítidlo je vyrobené z kovu v bílé barvě zavěšené na ocelových lankách. Jednotlivé diody, které jsou umístěny pod mléčnými plastovými proužky, neoslňují a ve svítidle nejsou vidět. Jsou tedy nerozeznatelné od běžného svítidla. Díky nastavitelné výšce je možné svítidlo přizpůsobit různým typům interiéru. 

Tento lustr je stmívatelný, je tedy možné použít triakový stmívač z naší nabídky.

LED svítidla neprodukují nadměrné teplo, nehrozí tedy požár. Ihned po zapnutí svítí na 100% výkonu. Nejsou náchylná na časté spínání, jsou tedy vhodná k zapojení s pohybovým čidlem. Dlouhá životnost a žádná údržba z nich dělají ekonomicky vhodnou náhradu klasických svítidel.