vybojky-zarovky.cz

LED Solution Bílý LED reflektor 50W Premium Barva světla: Teplá bílá 21409

Unikátní produkt LED Solution Bílý LED reflektor 50W Premium Barva světla: Teplá bílá 21409 od oblíbené značky se zárukou kvality LED Solution jednoduše naleznete právě teď v nabídce až neuvěřitelně levně. Pouze nyní za 549 Kč.
EAN: 3800157682732
LED Solution Bílý LED reflektor 50W Premium Barva světla: Teplá bílá 21409

LED reflektory jsou náhradou za koncepčně starší halogenové reflektory. Tento 50W model je schopen nahradit až 250W halogenový reflektor při zachování stejné svítivosti. Je vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru. U reflektoru lze libovolně nastavit jeho polohu díky polohovatelnému držáku, který v sobě má již díry pro uchycení. Jeden nebo více reflektorů je možná zapojit do okruhu s pohybovým PIR čidlem. 

LED reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Je osazen výkonnými SMD LED diodami značky Samsung a proto dosahuje vysoké svítivosti. Díky hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 30 000 hodin. Je prachu a voděodolný. Není potřeba měnit halogenová trubice, je tedy bezúdržbový.

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.

LED reflektory nejsou náhrada průmyslových svítidel do hal, skladů a provozů s dlouhou dobou svícení.

produkt_samsung_banner