vybojky-zarovky.cz

LED Solution Černé přisazené LED svítidlo kulaté 40W CCT – DROBNÁ VADA NA DIFUZORU VYP248

Často hledaný produkt LED Solution Černé přisazené LED svítidlo kulaté 40W CCT - DROBNÁ VADA NA DIFUZORU VYP248 od značky s dlouholetou tradicí LED Solution můžete pořídit právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně! Zrovna teď v akci za 449 Kč.
EAN: 8594202734525
LED Solution Černé přisazené LED svítidlo kulaté 40W CCT - DROBNÁ VADA NA DIFUZORU VYP248

Drobná vada (spot) na difuzoru svítidla.

Elegantní kruhový CCT LED panel o výkonu 40W průměru 50cm je uzpůsobený pro montáž přímo na zeď nebo strop. Řadí se do kategorie přisazených svítidel, čemuž odpovídá i jeho konstrukce. Velmi snadnou instalaci vám zajistí montážní konzole, která zakryje šrouby a díky tomu je panel designově čistý. Do stropu stačí navrtat díru, osadit hmoždinkou a přišroubovat. Vstupní napětí je 230V. Tento LED panel šetří elektrickou energii a zároveň prosvětlí Vaši domácnost, chodbu nebo kancelář.

Tento CCT model nabízí DIP přepínač teploty chromatičnosti. Díky němuž si můžete libovolně nastavit teplou bílou 3000Kdenní bílou 4000K nebo studenou bílou 6000K.

LED panely svítí okamžitě na plný výkon. Nejsou náchylné na časté spínání a mají dlouhou životnost. Jsou bezúdržbové. Nevydávají nepříjemné zvuky. Oproti klasickým přisazeným svítidlům se nepřehřívají, jsou tenké a jednotlivé LED diody nejsou viditelné. Na výběr je teplá, denní nebo studená barva světla.