vybojky-zarovky.cz

LED Solution Černý lištový LED reflektor 3F 30W Premium Barva světla: Denní bílá 191384

Hodně žádaný produkt LED Solution Černý lištový LED reflektor 3F 30W Premium Barva světla: Denní bílá 191384 od výrobce se skvělou pověstí LED Solution lze zakoupit aktuálně na našich stránkách skutečně levně. Aktuálně za super cenu 999 Kč.
LED Solution Černý lištový LED reflektor 3F 30W Premium Barva světla: Denní bílá 191384

Tento černý lištový LED reflektor o výkonu 30W je určen do lištového systému Global Track. Slouží jako náhrada halogenových lištových reflektorů, které se zahřívají a mají několikanásobně vyšší spotřebu elektrické energie. LED lištové reflektory nevyzařují UV ani infra záření.

Reflektor je osazen kvalitním napájecím zdrojem značky Philips nebo Osram, který je téměř celý ukryt v napájecí liště. Díky úzkému vyzařovacímu úhlu 24° je ideální pro nasvětlování expozic, produktů nebo uměleckých děl. Lištový reflektor je vybaven dvojitou osou otáčení, umožňující jeho pohyb v horizontálním směru až o 350° a ve vertikálním směru až o 80°. Díky této flexibilitě je možné reflektor libovolně orientovat podle aktuální potřeby a prostředí.

LED lištový reflektor svítí ihned po zapnutí na plný výkon. Díky COB LED čipu značky Philips a hliníkovému šasi se nepřehřívá. Tím je dána dlouhá životnost až 50 000 hodin. Vstupní napětí je AC 230V.

LED reflektor dosahuje skvělých hodnot ve věrnosti podání barev a to CRI vyšší než 90. CRI vyjadřuje vliv hodnoceného světla na zkreslení barev objektů pod ním pozorovaných a to v porovnání s referenčním světlem – čím je index nižší, tím větší je zkreslení barev.

CRI lentilky

LED svítidla jsou vhodná k trvalému dennímu svícení maximálně 10 – 12 hodin denně. Delší provoz snižuje životnost a mohl by vést ke ztrátě záruky.