vybojky-zarovky.cz

LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky rohový R1 černý Vyberte variantu a délku: Profil + kulatý opálový difuzor 1m 09406_09113

Ve slevě tento výrobek LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky rohový R1 černý Vyberte variantu a délku: Profil + kulatý opálový difuzor 1m 09406_09113 od známé značky LED Solution můžete nakoupit již dnes za výhodnou cenu. Cenově vychází na 210 Kč.
EAN: 1100687980141
LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky rohový R1 černý Vyberte variantu a délku: Profil + kulatý opálový difuzor 1m 09406_09113

Tento rohový hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. 

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.

Další zboží z kategorie Rohové profily pro LED pásky