vybojky-zarovky.cz

LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky rohový R5 Vyberte variantu a délku: Profil + Hranatý čirý difuzor 1m 09406_09115

Tento nejprodávanější produkt LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky rohový R5 Vyberte variantu a délku: Profil + Hranatý čirý difuzor 1m 09406_09115 od známé kvalitní značky LED Solution lze získat tady teď právě za báječnou cenu. V akci za cenu 109 Kč.
LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky rohový R5 Vyberte variantu a délku: Profil + Hranatý čirý difuzor 1m 09406_09115

Tento rohový hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. 

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.