vybojky-zarovky.cz

LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky rohový R5 Vyberte variantu a délku: Profil + Kulatý čirý difuzor 1m 09406_09116

Tento výjimečný výrobek LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky rohový R5 Vyberte variantu a délku: Profil + Kulatý čirý difuzor 1m 09406_09116 od výrobce s mnohaletou tradicí LED Solution jednoduše najdete tady a teď za výhodnou cenu! Momentálně v akci za 109 Kč.
LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky rohový R5 Vyberte variantu a délku: Profil + Kulatý čirý difuzor 1m 09406_09116

Tento rohový hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. 

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.