vybojky-zarovky.cz

LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky TUBE MINI Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 09213_09106

Tento kvalitní a žádaný kousek LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky TUBE MINI Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 09213_09106 od skvělé značky LED Solution snadno získáte na našich stránkách téměř zdarma! Nyní zakoupíte za 100 Kč.
EAN: 1100000921325
LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky TUBE MINI Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 09213_09106

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nalepit nebo přišroubovat. Tento profil doporučujeme pro LED pásky o maximálním výkonu 10W/m.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.