vybojky-zarovky.cz

LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky TUBE Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 2m 092132_191082

Tento výjimečný kousek LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky TUBE Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 2m 092132_191082 od značky se zárukou kvality LED Solution jednoduše můžete získat aktuálně za skvělou cenu. Akční ceny již od 210 Kč.
LED Solution Hliníkový profil pro LED pásky TUBE Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací čirý difuzor 2m 092132_191082

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nalepit nebo přišroubovat.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.