vybojky-zarovky.cz

LED Solution Inteligentní LED solární veřejné osvětlení 15W Economy Barva světla: Studená bílá 8548

Designový výrobek LED Solution Inteligentní LED solární veřejné osvětlení 15W Economy Barva světla: Studená bílá 8548 od našeho výrobce LED Solution pohodlně pořídíte zde za zcela nejnižší cenu! Produkt koupíte teď u nás za 1 999 Kč.
EAN: 3800157639200
LED Solution Inteligentní LED solární veřejné osvětlení 15W Economy Barva světla: Studená bílá 8548
Ověřit dostupnost
Značka: LED Solution
1 999

Ekonomická verze LED solárního pouličního osvětlení je vhodná do nenáročných domácích a komerčních podmínek, kde není zapotřebí velkokapacitní solární panel a baterie. Díky přiloženému příslušenství, které je součástí balení je možné svítidlo instalovat na zeď i sloup. Snadno tak osvětlíte venkovní prostory, kde není možné svítidlo připojit do sítě.

Díky pohybovému čidlu, které snímá v úhlu 120° svítidlo nemusí svítit neustále na plný výkon. Po setmění se tak aktivuje pouze na 30% výkonu a teprve pokud zaznamená pohyb je aktivováno 100% svícení. Pohybové čidlo detekuje pohyb na vzdálenost cca 8 metrů. 

Doba nabíjení svítidla se v závislosti na světelných podmínkách může lišit. Do plné kapacity se akumulátor nabije za 6-7 hodin slunečního svitu. Poté dokáže fungovat 12-36 hodin. V zimních měsících může být provozuschopnost omezena v důsledku sněhové pokrývky a nedostatku slunečního svitu.

Pro maximální výdrž baterie svítidlo funguje ve dvou módech.

Prvních 5 hodin po setmění svítidlo při zaznamenání pohybu sepne na plný výkon a takto svítí 20 sekund. Poté se automaticky ztlumí na 30% výkon.

Po pěti hodinách provozu, nebo pokud je baterie pod 30% své kapacity svítidlo funguje stejně jako v prvním případě, pokud však v dalším intervalu 5-ti minut nezaznamená pohyb, zcela se vypne.