vybojky-zarovky.cz

LED Solution LED solární reflektor 10W s dálkovým ovládáním 7824

Tento neodolatelný produkt LED Solution LED solární reflektor 10W s dálkovým ovládáním 7824 od značky LED Solution jednoduše najdete u nás právě téměř zdarma! Nyní získáte od 1 199 Kč.
EAN: 3800170200500
LED Solution LED solární reflektor 10W s dálkovým ovládáním 7824
Ověřit dostupnost
Značka: LED Solution
1 199

Solární LED reflektor je vhodný do exteriéru jako jsou parkovací stání, vstupní branky, pergoly, kůlny apod. Díky přiloženému příslušenství, které je součástí balení je možné svítidlo instalovat na zeď i sloup. Snadno tak osvětlíte venkovní prostory, kde není možné svítidlo připojit do sítě.

Standardně dodávaný fotovoltaický panel má 3-metrový kabel a je připojen pomocí vodotěsného konektoru (2PIN) k reflektoru. Součástí je 3,2V lithiová baterie s kapacitou 6 000 mAh. Zvláštnost tohoto výrobku spočívá v tom, že má možnost autonomní výměny baterie v budoucnu, aniž by bylo nutné znovu kupovat celý výrobek.

Doba nabíjení reflektoru se v závislosti na světelných podmínkách může lišit. Do plné kapacity se akumulátor nabije za 4-6 hodin slunečního svitu.

Součástí balení je dálkový ovladač, díky kterému je možné reflektor zapnout/vypnout, nastavit intenzitu světla nebo nastavit tři různé časovače vypnutí – 3 hodiny, 5 hodin a 8 hodin. Do ovladače je třeba dokoupit tužkové baterie AA, které nejsou součástí balení.