vybojky-zarovky.cz

LED Solution LED solární veřejné osvětlení 30W s dálkovým ovládáním 10226

Tento kvalitní a žádaný výrobek LED Solution LED solární veřejné osvětlení 30W s dálkovým ovládáním 10226 od naší známé značky LED Solution snadno najdete v naší nabídce skutečně levně! Nyní pořídíte za 6 999 Kč.
EAN: 3800170205963
LED Solution LED solární veřejné osvětlení 30W s dálkovým ovládáním 10226
Ověřit dostupnost
Značka: LED Solution
6 999

Solární LED pouliční osvětlení je vhodné do nenáročných domácích a komerčních podmínek, kde není zapotřebí velkokapacitní solární panel a baterie. Díky přiloženému příslušenství, které je součástí balení je možné svítidlo instalovat na zeď i sloup. Snadno tak osvětlíte venkovní prostory, kde není možné svítidlo připojit do sítě.

Svítidlo se automaticky rozsvítí při setmění a svíti po dobu 3h / 5h / 8h, v závislosti na nastaveném intervalu na dálkovém ovladači.

Doba nabíjení svítidla se v závislosti na světelných podmínkách může lišit. Do plné kapacity se akumulátor nabije za 4-6 hodin slunečního svitu. Poté dokáže fungovat 8-10 hodin. V zimních měsících může být provozuschopnost omezena v důsledku sněhové pokrývky a nedostatku slunečního svitu.

Součástí balení je vyčnívající sloup, montážní rameno, solární panel, 1,5m kabel, rozšiřující šrouby, držák solárního panelu, 1 rozšiřující desku a dálkové ovládání.

Díky dálkovému ovladači je možné svítidlo zapnout/vypnout, nastavit intenzitu světla – 50% / 80% / 100% nebo nastavit tři různé časovače vypnutí – 3h / 5h / 8h. Do ovladače je třeba dokoupit tužkové baterie AA, které nejsou součástí balení.