vybojky-zarovky.cz

LED Solution Mi-Light RF Dálkový ovladač pro RGB+RGBW LED pásky, 4-kanálový Barva: Černá FUT096-B

Tento akční kousek LED Solution Mi-Light RF Dálkový ovladač pro RGB+RGBW LED pásky, 4-kanálový Barva: Černá FUT096-B od výrobce s mnohaletou tradicí LED Solution snadno seženete u nás za výborné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 349 Kč.
LED Solution Mi-Light RF Dálkový ovladač pro RGB+RGBW LED pásky

Dálkový ovladač Mi-Light pro RGB a RGBW LED pásky je bezdrátový radiofrekvenční ovládací systém produktů řady Mi-Light / MiBoxer. S jedním ovladačem lze ovládat 4 zóny osvětlení, které se můžou skládat z několika přijímačů. Tyto přijímače se po sehrání s ovladačem ovládají jako jedna sekce. Pro RGB osvětlení je nutné dokoupit Mi-Light RGB přijímač, pro RGBW osvětlení zase Mi-Light RGBW přijímač.
Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.

Vlastnosti a výhody ovladače:
Technologie bezdrátového přenosu RF 2,4GHz.
Stmívání je stabilní a spolehlivé, dosah ovladače ≤ 30M.
Nastavitelný jas a 16 milionů barev na výběr.
Paměť posledního nastavení.

Ovládání:
K jednoduchému ovládání napomáhá velký barevný kruh, na kterém lze pohodlně nastavovat libovolnou barvu. Bílá barva se spouští dlouhým dotykem tlačítka zapnutí zóny nebo centrálního zapnutí. Dotykovým půlkruhem můžete dotykem prstu nastavit požadovanou intenzitu osvětlení.
Ovládání je také vybaveno několika dynamickými efekty. Ke spuštění těchto efektů slouží tlačítko M. U každého efektu si ještě můžete upravovat rychlost provedení daného programu. K tomu jsou určena tlačítka S- a S+. Výpis efektu najdete v manuálu.

K ovladači je třeba dokoupit mikrotužkové baterie AAA, které nejsou součástí balení.

K ovladači lze dokoupit držák na zeď.