vybojky-zarovky.cz

LED Solution Mi-Light RF Dálkový ovladač pro RGB+RGBW+CCT LED pásky, 8-kanálový Barva: Černá FUT089-B

Tento kvalitní a levný produkt LED Solution Mi-Light RF Dálkový ovladač pro RGB+RGBW+CCT LED pásky, 8-kanálový Barva: Černá FUT089-B od oblíbené značky LED Solution můžete nakoupit bezpečně online za výprodejovou cenu! Teď za akční cenu 499 Kč.
LED Solution Mi-Light RF Dálkový ovladač pro RGB+RGBW+CCT LED pásky

Dálkový ovladač Mi-Light pro RGB, RGBW a CCT LED pásky je bezdrátový radiofrekvenční ovládací systém produktů řady Mi-Light / MiBoxer. S jedním ovladačem lze ovládat až 8 zón osvětlení, které se můžou skládat z několika přijímačů. Tyto přijímače se po sehrání s ovladačem ovládají jako jedna sekce. Pro RGB osvětlení je nutné dokoupit Mi-Light RGB přijímač, pro RGBW osvětlení zase Mi-Light RGBW přijímač.

Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.

Vlastnosti a výhody ovladače:
Technologie bezdrátového přenosu RF 2,4GHz.
Stmívání je stabilní a spolehlivé, dosah ovladače ≤ 30M.
Nastavitelný jas a teplota barev.
16 milionů barev na výběr
Paměť posledního nastavení.

Ovládání:
K jednoduchému ovládání napomáhá velký barevný kruh, na kterém lze pohodlně nastavovat libovolnou barvu. Pod barevným kruhem je umístěn dotykový pruh pro nastavení saturace barev a dalším pruhem nastavíte stmívání.
Ovládání je také vybaveno 9-ti dynamickými efekty. Ke spuštění těchto efektů slouží tlačítko M. U každého efektu si ještě můžete upravovat rychlost provedení daného programu. K tomu jsou určena tlačítka S- a S+. Výpis efektů najdete v manuálu.
Tlačítko W slouží pro rychlou volbu statického bílého svitu.

K ovladači je třeba dokoupit mikrotužkové baterie AAA, které nejsou součástí balení.

Nástěnný držák ovladače je součástí balení.