vybojky-zarovky.cz

LED Solution Mi-Light RF Nástěnný otočný dálkový ovladač a stmívač pro jednobarevné+CCT LED pásky, 1-kanálový Barva: Černá K1-B

Exkluzivní produkt LED Solution Mi-Light RF Nástěnný otočný dálkový ovladač a stmívač pro jednobarevné+CCT LED pásky, 1-kanálový Barva: Černá K1-B od známé kvalitní značky LED Solution máte možnost pořídit tady teď za příznivou cenu! Akční cena již od 299 Kč.
LED Solution Mi-Light RF Nástěnný otočný dálkový ovladač a stmívač pro jednobarevné+CCT LED pásky

Dálkový nástěnný ovladač/stmívač Mi-Light pro jednobarevné a CCT LED pásky je bezdrátový radiofrekvenční ovládací systém produktů řady Mi-Light / MiBoxer. S jedním ovladačem lze ovládat 1 zónu osvětlení, které se můžou skládat z několika přijímačů. Tyto přijímače se po sehrání s ovladačem ovládají jako jedna sekce.
Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.

Vlastnosti a výhody ovladače:
Technologie bezdrátového přenosu RF 2,4GHz.
Stmívání je stabilní a spolehlivé, dosah ovladače ≤ 30M.
Nastavitelný jas a teplota barev.

Paměť posledního nastavení.
Jednoduchá instalace díky magnetickému držáku na zeď.
Signalizační dioda.

Ovládání:
Ovládání funkcí probíhá na kolečku ovladače. Jednoduchým stisknutím zapnete osvětlení a otáčením kolečka snižujete intenzitu osvětlení. V případě CCT LED pásků, jednoduchým stiskem zapnete osvětlení, otáčením měníte plynule barvu světla a dlouhým stiskem tlačítka stmíváte a opětovným zesilujete intenzitu.

K ovladači je třeba dokoupit baterii CR2032, která není součástí balení.