vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky ohebný 2m LP105-MLK

Tento exkluzivní produkt LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky ohebný 2m LP105-MLK od oblíbené značky se zárukou kvality LED Solution lze koupit zde teď právě ve výhodné akci! Výhodně za cenu 199 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky ohebný 2m LP105-MLK

Tento nástěnný hliníkový profil s mléčným difuzorem neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze nalepit ke stěně nebo jinému podkladu nebo přišroubovat. Tento profil doporučujeme pro LED pásky o maximálním výkonu 10W/m.

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Unikátní vlastností tohoto profilu oproti jiným profilům je možnost ho ohnout až o 45° a tím se dokáže přizpůsobit tvaru podhledu nebo jiného podkladu.

Pozn.: Profil dodáváme pouze v délce 2 metry.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.

Další zboží z kategorie Nástěnné profily pro LED pásky