vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky voděodolný IP67 délky a typy profilů: Profil + Koncovky + Čirý kryt 2m 69132_IPCIR2M

Kvalitní a žádaný produkt LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky voděodolný IP67 délky a typy profilů: Profil + Koncovky + Čirý kryt 2m 69132_IPCIR2M od známého výrobce LED Solution lze zakoupit právě nyní na našich stránkách ve výprodejové akci. Nyní za akční cenu 360 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky voděodolný IP67 délky a typy profilů: Profil + Koncovky + Čirý kryt 2m 69132_IPCIR2M

Speciální hliníkový profil, který díky krytí IP67 odolá zvýšené vlhkosti a vodě. Profil tak může být umístěn ve venkovních prostorách, sklepích, mokru atd. Pro zachování krytí IP67 je třeba průchod pro kabel v koncovce a vnitřní gumovou koncovku zalepit silikonovým lepidlem.

Součástí balení je profil, difuzor, nasouvací hliníkový chladič, sada těsnících koncovek a sada plastových koncovek včetně šroubků.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil není vhodný pro trvalé umístění pod vodní hladinu.

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.

Další zboží z kategorie Nástěnné profily pro LED pásky