vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky a pro konstrukci svítidel N7 Vyberte variantu a délku: Profil bez difuzoru 1m 191305

Oblíbený a akční kousek LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky a pro konstrukci svítidel N7 Vyberte variantu a délku: Profil bez difuzoru 1m 191305 od oblíbené značky se zárukou kvality LED Solution snadno získáte v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za 250 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky a pro konstrukci svítidel N7 Vyberte variantu a délku: Profil bez difuzoru 1m 191305

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. Pomocí lanek můžete profil využít pro konstrukci závěsného svítidla.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.