vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky a pro konstrukci svítidel N7 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191305_191307

Často hledaný kus LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky a pro konstrukci svítidel N7 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191305_191307 od výrobce LED Solution snadno můžete najít zde nyní skutečně levně! Cenově vychází na 310 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky a pro konstrukci svítidel N7 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 1m 191305_191307

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. Pomocí lanek můžete profil využít pro konstrukci závěsného svítidla.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.

Další produkty od značky LED Solution