vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky Mikro Vyberte variantu a délku: Profil + Násuvný čirý difuzor 2m 092122_09108

Často hledaný výrobek LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky Mikro Vyberte variantu a délku: Profil + Násuvný čirý difuzor 2m 092122_09108 pocházející od značky LED Solution je k získání momentálně na našich stránkách za outletovou cenu. Ve skvělé akci za 168 Kč.
EAN: 1100000921226
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky Mikro Vyberte variantu a délku: Profil + Násuvný čirý difuzor 2m 092122_09108

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. Tento profil doporučujeme pro LED pásky o maximálním výkonu 10W/m.

Profil nabízíme bez difuzoru, s nacvakávacím nebo s nasouvacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.