vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky Mikro Vyberte variantu a délku: Profil + Vysoký nacvakávací opálový difuzor 2m 092122_191249

Kvalitní a žádaný produkt LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky Mikro Vyberte variantu a délku: Profil + Vysoký nacvakávací opálový difuzor 2m 092122_191249 od našeho předního výrobce LED Solution můžete koupit v naší aktuální nabídce za výborné peníze! Aktuálně v akci od 238 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky Mikro Vyberte variantu a délku: Profil + Vysoký nacvakávací opálový difuzor 2m 092122_191249

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. Tento profil doporučujeme pro LED pásky o maximálním výkonu 10W/m.

Profil nabízíme bez difuzoru, s nacvakávacím nebo s nasouvacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.