vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N1 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 2m 189024_091022

Akční a ve slevě výrobek LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N1 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 2m 189024_091022 od top výrobce LED Solution jednoduše získáte tady nyní za rozumné peníze. Ceny již od 330 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N1 Vyberte variantu a délku: Profil + Nacvakávací opálový difuzor 2m 189024_091022

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. 

Tento masivní profil je vhodný především pro výkonné LED pásky a pro aplikace, kde pásky budou svítit po celý den.

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.