vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N2 Vyberte variantu a délku: Profil bez difuzoru 1m 18555

Designový kousek LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N2 Vyberte variantu a délku: Profil bez difuzoru 1m 18555 s osvědčenou značkou LED Solution pohodlně získáte právě dnes za super peníze! Nabídka již od 135 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N2 Vyberte variantu a délku: Profil bez difuzoru 1m 18555

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. 

Tento profil je vhodný především pro výkonnější LED pásky. Díky svým rozměrům se hodí pro stavbu svítidel nebo jako designový osvětlovací prvek. 

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2 m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu.Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.