vybojky-zarovky.cz

LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N3 černý délky a typy profilů: Profil + Nacvakávací čirý kryt 1m 191281_09101

Tento unikátní kus LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N3 černý délky a typy profilů: Profil + Nacvakávací čirý kryt 1m 191281_09101 od kvalitního výrobce LED Solution pohodlně seženete tady teď za zcela nejnižší cenu. K sehnání zrovna v akci za 120 Kč.
LED Solution Nástěnný profil pro LED pásky N3 černý délky a typy profilů: Profil + Nacvakávací čirý kryt 1m 191281_09101

Tento nástěnný hliníkový profil neboli lišta slouží nejen jako chladič pro LED pásek, ale také jako designový prvek do Vaší domácnosti nebo jako doplněk nábytku. Profil lze připevnit ke stěně nebo jinému podkladu pomocí držáků, nalepit nebo přišroubovat. 

Profil nabízíme bez difuzoru nebo s nacvakávacím difuzorem.

Profil můžete objednat v délkách 1 nebo 2m. Tolerance délky profilu ±1%. 

Profil je vyroben z kvalitního hliníku, proto skvěle vede teplo, čímž napomáhá chlazení LED pásku a prodlužuje tak výrazně jeho životnost. Profil má eloxovanou úpravu. Difuzory jsou vyrobeny z kvalitního polykarbonátu odolnému proti UV záření, který postupem času nežloutne ani nepraská.

Při objednání 2m profilu je možné k přepravě využít pouze společnosti GLS! Vzhledem k rozměrům a neskladnosti zásilky není možné využít jiný způsob přepravy.